Hakkımızda

“Kültürleri Suyla Birleştiriyoruz.”

Grandpipe 13.200 m²'si kapalı olmak üzere 87.500 m²'lik bir açık alan üzerinde kurulmuştur.

Grandpipe Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin yönetim ve üretim tesisleri Yalova'da bulunmaktadır. Grandpipe, yurt içi ve yurt dışı ofisleri kanalıyla ulusal ve uluslararası pazarları takip etmektedir.

Grandpipe Teknoloji, CTP boru ve kompozit sektöründe 1992 yılından beri faaliyet göstermekte olup, her türlü su iletiminde, özel proses uygulamalarının taşınmasında CTP boruların ve kompozitlerin başarıyla kullanıldığı projelere imza atmıştır. Bu başarıların kalıcı hale gelmesindeki en büyük etken araştırma ve geliştirme çalışmalarının büyük bir titizlikle yürütüldüğü Grandpipe Teknoloji Merkezi'dir.

Grandpipe ürünleri CEN, ISO, TSE, AWWA, ASTM, BSI, gibi pek çok standart kuruluşunun yayınladığı standartların şartlarını yerine getirmektedir.

Grandpipe'ın standart ürün aralığı aşağıdaki gibidir.
* Çap: DN 100 – 4000 mm
* Basınç: PN 1 – 40 bar
* Rijitlik : SN 1250 – 10000 Pa

Bu ürün aralığı standart ürünleri tanımlamakta olup, müşteri talepleri ve proje ihtiyaçlarına uygun olarak standart dışı uygulamalar için özel tasarımlar yapılmaktadır. Yukarıda belirtilen basınç ve rijitlik değerlerinin üstünde Grandpipe'ın onaylı tasarımları mevcuttur.

Firma kapsamımız:
“CTP Boru ve Bağlantı Parçaları Üretimi ve Satışı” dır.